Přeprava motorek a čtyřkolek do zajímavých lokalit

Desatero výhod cestování s námi »

Facebook

 
777 330 001 608 151 001
 
 
 

O nás

Sami jsme aktivní motorkáři, a tudíž víme, jak je nebezpečné a namáhavé dostat se na motocyklu do lokalit vzdálených více než tisíc kilometrů. Vzhledem k tomu, jak málo času nám zbývá na dovolenou a odpočinek, nemůžeme si dovolit tento čas trávit dlouhými přejezdy k vytouženým destinacím, kterých si pak díky únavě nemůžeme dostatečně užít. Na základě těchto zkušeností jsme založili firmu MOTORBIKE EXPRESS, která se následně přejmenovala na PŘEPRAVA MOTOREK, která nabízí přepravu motocyklistů i s jejich stroji do vzdálených lokalit.

Přeprava motorek, přeprava motocyklů, přeprava čtyřkolek

Díky této naší službě se s námi motorkáři bezpečně a rychle dostanou tam, kam by mnohdy jeli několik dní, a mohou si tudíž užít místa, na která by vzhledem k dlouhé cestě neměli čas. Celá přeprava je navíc koncipována tak, aby vyšla motorkáře levněji než cesta po vlastní ose. V rámci naší služby doporučujeme několik velmi zajímavých tras, individuální zájezdy, nebo službu FULL SERVIS – kompletní zajištění přepravy vaší a motocyklu. To znamená zajištění přepravy, zprostředkování trajektů a ubytování, doporučení zajímavých kulturních památek. Dále nabízíme VIP služby pro nejnáročnější.

Na našich pravidelných cestách jsme schopni motorkářům pomoci zajistit náhradní díly, převézt je na jinou lokalitu, nebo se postarat o jejich nepojízdný stroj. V případě zájmu či jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat na tel.: 777 330 001 nebo 608 151 001.

Pro převoz motorek a čtyřkolek používáme zásadně nový plně homologovaný speciálně upravený přívěs.

  • dvouosý přívěs pro 4 - 5 motocyklů; dlouhý 5,20 metru a 2,06 metru široký s nosností do 2.500 kg.

Kotvení motorek:

Vše se kotví a váže speciálně vyrobenými značkovými stahovacími popruhy o nosnosti několika tun, zkrátka nic, co byste mohli koupit v běžném obchodě. To zajistí dokonalé uchycení a bezpečnou přepravu.

Častou otázkou našich klientů je, zda jsme pojištěni – ano, auto i přívěs jsou plně havarijně pojištěny.

Přívěs, na kterém převážíme motocykly, lze po dohodě pojistit na částku 2.000.000 Kč

Fotogalerie »

Ford Tranzit

Tak tímto fešákem se povezete tam i zpět, nezbývá než se těšit.