Přeprava motorek a čtyřkolek do zajímavých lokalit

Desatero výhod cestování s námi »

Facebook

 
777 330 001 608 151 001
 
 
 

Chorvatsko italská riviéra

Kdo by neznal překrásnou chorvatskou riviéru, nekonečné pohledy na moře s nekonečnými zatáčkami jakoby stvořenými pro pohodovou jízdu na motocyklu. Při svých jízdách se můžete kdekoliv zastavit, vykoupat se a zažít tak nádheru Jaderského moře. Cestou zažijete výjezdy do vysokých skal s úžasnými vyhlídkami na moře. Cestou doporučujeme navštívit Národní park Plitvická jezera – hezká projížďka do vnitrozemí, přibližně 150 km od Chorvatské riviéry. Z přístavu Zadar se přeplavíte trajektem do italské Ancony a dál po italské riviéře přes Terst do Rijeky, tam už na vás budeme čekat a v největší pohodě vás dopravíme do Prahy.

Cesta

  • Praha – Brno – Vídeň – Graz – Maribor – Rijeka
  • Vzdálenost: 977 km, čas jízdy cca 12 hod
  • Trasa: Rijeka – Zadar – Ancona – Terst – Rieka, nebo dle vlastního uvážení, nebo dle vlastních možností

Cena trajektu

Ancona – Zadar je 123 – 154 €, motorka a řidič, plavba 9 - 11 hodin, trajekt není třeba rezervovat, časy Vám v případě zájmu sdělíme.

Ubytování

Cestou se můžete ubytovat ve kterémkoliv privatu, kterých je kolem cest mnoho. Ubytování v Chorvatsku v privátech nebo v menších penzionech na jednu noc se pohybuje okolo 15 € za osobu.

Strava

Klasika. To, na co jsme zvyklí.

Zadar

Další informace

Jako např. ceny stravování, cenu za spolujezdce atd. Vám rádi sdělíme na požádání. Momentálně čekáme na aktualizovaný ceník trajektů.